Následující informace pocházejí z Wargaming Portálu, který mimochodem poskytl i toto video jako náhled na Wargaming Fest.

Obsah:

  • Nový grafický Engine
  • 25+ Upravených map
  • Remasterované zvuky
  • Optimalizace
  • World of Tanks enCore
  • Aktualizace 9.22: Úprava sovětského technologického stromu

Výhledově

V roce 2017 bylo opraveno několik hlavních problémů. Jednak byl upraven matchmaking, jádro hry, artilerie i lehké tanky. Proběhlo ladění spousty tanků. Byly upraveny prémiové stroje a většina národů již má své charakteristické vlastnosti. Hra kráčí vpřed.

WG Fest 2017, který proběhl již tradičně před Vánocemi odhalil spoustu zajímavých novinek. Samozřejmě vylepšení grafického prostředí a o mnoho více.

Nový grafický Engine

Všichni jsou natěšeni na nové mapy. Více než 25 map, předělaných do HD, bude zároveň implementováno do hry. Vše by se mělo stát v březnu 2018 s novou verzi hry World of Tanks 1.0.

BigWorld engine jednoduše nestíhá a je potřeba přivést do hry něco nového. Něco co bude vývojářům vyhovovat.

 

Více než 25 přepracovaných map

Terénní textury, systém úprav vody, skyboxy, osvětlovací systém, stíny, Wargaming přepracovává kompletně všechny mapy. Obrázky a videa z této práce jsou opravdu pěkné. Jediné, co mne momentálně zajímá je, jak moc to ovlivní výkon klienta. Druhá věc je, jestli přepracování do HD opraví některé problémy spoting systéme, kdy některé keře ve hře fungovaly prapodivně.

 

V oficiální zprávě toho o nové grafice napsal Wargaming mnoho. Již několikrát jsme o tom také psali, proto si nemyslím, že je potřeba se více rozepisovat. Tráva, stromy, voda, budovy, horizont, vypadá to opravdu pěkně. Až se dostaneme na testovací server, budeme se ke všemu moci vyjádřit konkrétněji. Jak jsem již poznamenal, zajímá mne hlavně herní výkon klienta.

Remasterované zvuky

Poslední vylepšení nejsou pouze vizuální, ale taky zvukové. Wargaming se spojil s více než 40 skladateli a hudebníky z celého světa a nahráli jsme více než 15 TB hrubé zvukové stopy, aby do hry přivedli daleko autentičtější zvuk.

 

Počínaje aktualizací 1.0, bude hudba spolupracovat s nastavením mapy a vytvoří tak jedinečnou atmosféru pro každé bojiště. Co mapa to originální zvuky a hudba, to zní opravdu zajímavě. Zvuk se taky změní v závislosti na dění s vaším týmem v hře.

Optimalizace

Všechny tyto vylepšení by neměly mít vliv na nároky na výkon, aspoň to Wargaming slibuje.
 

Wargaming přináší mnoho nového

Pokud se chcete dozvědět více informací, podívejte se na oficiální zprávu World of Tanks.

Aktualizace 9.22: Oprava sovětského technologického stromu

Na základě stížností Supertesterů se linie od SU-100 změní na útočné stíhačů tanků. Budou mobilní, odolné a určené k boji na střední a krátkou vzdálenost.

  • SU-122-54 bude odstraněn. 
  • SU-101M1 a SU-101 se vrátí na úrovně VII a VIII, v příslušném pořadí.

Na desátém tieru bude možná nahrazen Objekt 263 za Objekt 268 v4, přičemž první jmenovaný se přesune na IX. tier. Tyto změny ale byly odloženy, takže se uvidí, kdy a jestli do hry vůbec přijdou.

Střední tanky

Příchozí revize linie středních tanků, upraví tři linie podle stylu hraní.

  • Nová mini linie, která bude za T-44 (možná proto prochází úpravami): Objekt 430 se přesune na tier IX., uvolní místo pro Objekt 430U (tier X) a zformuje novou mini linii dobře obrněných středních tanků s se slušným alfa poškozením.

Těžké tanky

Aktualizace 9.22 přivede do hry dvě nové minilinie těžkých tanků.

  • Tři nové těžké tanky s věžemi namontovanými v zadní části podvozku se objeví na VIII – X tieru: IS-2Sh → Objekt 705 → Objekt 705A. Tato mini linie bude pokračovat od tanku KV-13, a bude podobná linii na IS-7, s tím že nabídne originální herní styl.