Před pár dny jsme psali o tom, že se do hry vrátí oblíbený vánoční stromeček s ozdobeným tankem. Nyní Wargaming oznámil vánoční event, který bude daleko větší a zajímavější, než jsme mohli doufat.

Letošní ročník se soustředí na příběhy z bitevní fronty v době, kdy se rodiny, nepřátelé a všichni mezi tím často setkávají bez předsudků. Budete moci objevovat různé příběhy z různých konfliktů z celého světa a porozumíte tomu, jak se během svátků, i když jen na chvíli, bořily bariéry.

Sváteční operace 2019

Začíná 13 prosince, 6:00 a běží až do 14. ledna, 6:00

Během této akce uvidíte ve své garáži několik interaktivních prvků, které jsou připraveny k ozdobení. Některé prvky již znáte, jiné jsou nové. Jedle, socha, polní kuchyň a venkovní ozdoby. Vše funguje stejně jako dříve, plněním vánočních misí získáte ozdoby a poté je budete moci zavěsit na strom.

S ohledem na svou vzácnost posiluje každá ozdoba sváteční atmosféru ve vaší garáži. Čím je ozdoba vzácnější, tím více bodů vám přinese. Celkem bylo vytvořeno opět 10 úrovní sváteční atmosféry a 5 úrovní vzácnosti ozdob.

Úroveň vaší sváteční atmosféry závisí jak na vzácnosti ozdob, tak i na tom, kolik jich je ve vaší garáži zavěšeno. Všichni hráči začínají standardně na 1. úrovni a dostanou dárek, německý prémiový lehký tank III. úrovně MKA.

Jak již znáte z minula, každé zvýšení úrovně vám přinese odměny, včetně slev na tanky z výzkumu od úrovně I až po úroveň X, osobní zálohy, vybavení a stání v garáži.

Každá kolekce začíná poskytovat bonusy, jakmile nasbíráte alespoň 9 ozdob. Každý styl má svůj vlastní bonus:

  • Nový rok – kredity
  • Orientální Nový rok – bojové ZK
  • Fantasy Nový rok – volné ZK
  • Vánoce – ZK posádky