Během čtvrtého veřejného testu aktualizace 1.6.1 si máte šanci vyzkoušet nové funkce ve hře. Mezi tyto funkce patří i možnost zakoupit tankové dluhopisy. Jedná se pouze o test, takže se nemusíte věnovat pozornost dostupným vozidlům a jejich cenám.

Kromě toho bude 1. října spuštěna funkce zabudovaná do obchodu s názvem Trade-in, tj. populární výměna prémiových tanků. K dispozici bude vyhrazená webová stránka se seznamem všech vozidel, která lze v rámci programu zakoupit, a funkcemi, které vám umožní vybrat vozidlo, kterého se chcete zbavit.

Hráči také uvidí, jak klesají náklady na požadované vozidlo, s přihlédnutím k ceně již odečtené z vybraného stroje, který má být vrácen.

Máme v úmyslu nabídnout k prodeji vozidla, která momentálně nejsou dostupná v prémiovém obchodě, ale existují ve hře. Jedná se o odměnové tanky a vozidla odstraněná z technologického stromu, které vlastní různí hráči.

V současné době Wargaming sestavuje seznam vozidel, která budou k dispozici za dluhopisy. Můžeme určitě říci, že to budou tanky různých úrovní.

Každé vozidlo vyhodnotí zvlášť a stanoví přiměřenou cenu v závislosti na jeho jedinečnosti. Výsledkem je, že vozidlo úrovně X může stát méně než tank úrovně VIII a existuje šance, že některá velmi vzácná sběratelská vozidla budou v budoucnu k dispozici za dluhopisy, ale za velice vysoké ceny.