I když nám do konce listopadu zbývá poměrně dost dní, už nyní nám Xbox dal vědět o nabídce v rámci Xbox Games with Gold. Tentokrát se jedná o pěkné tituly, které vám minimálně na pár mrazivých večerů zcela jistě vystačí.

První hrou bude The Escapists 2, indie hříčka od studia Team17. Ta navazuje na velice úspěšný první díl, přičemž cíl je v obou případech stejný – pomocí různých taktik a záludných předmětů utéct z vězení. Druhý díl navíc dovoluje hrát i v multiplayeru s tím, že si hráči mohou buď pomáhat, nebo naopak škodit.

Pokračujeme od utíkání k velení, zatímco The Escapists 2 bude dostupné celý prosinec, od 16. prosince do 15. ledna na nás čeká Tropico 5: Penultimate Edition, která obsahuje i dodatky The Big Cheese a Hostile Takeover. Tropico nás tradičně usadí do role diktátora, který se musí starat o výstavbu vlastního ostrova, i sem zamířil multiplayer až pro čtyři hráče.

Z Xbox 360 pak zamíří hry Orcs Must Die, prvotina v sérii o stavění zábran proti orkům, a Insanely Twisted Shadow Planet, 2D akční adventura. Nabídka je tradičně dostupná i pro vlastníky Game Pass Ultimate.