Barevných ovladačů není nikdy dost a Microsoft přichází s dalšími variantami oblíbeného Xbox Series gamepadu. Tentokrát se dostalo na dvě pro ovladač nevšední barvy. Totiž světle zelenou a červenou v kombinaci s šedo-černým kamuflováním.

Světle zelený ovladač pojmenoval Microsoft jako Electric Volt a doplní Shock Blue a Pulse Red varianty. Gamepad bude mít bílou spodní část a černá tlačítka. V prodeji ho uvidíme od 27 dubna za standardní cenu 65 dolarů.

Druhou novinkou je barevná varianta Daystrike Camo Special Edition. I tento ovladač se připojí do portfolia k dalším obdobným variantám. Konkrétně jde o Night Ops Camo a Arctic Camo. Vzhledu vévodí kombinace červeného, šedého a hnědého maskovacího vzoru. Zadní a spodní část je v odstínu hnědé barvy. Cena bude lehce vyšší, okolo 70 dolarů a začátek prodeje se plánuje na 4. květen.

Microsoft připravuje i nové oblečení s motivem nových barevných variant ovladačů. Do prodeje půjde okolo 21. dubna. Oblečení půjde zakoupit z oficiálních stránek a doprava by měla zahrnout většinu světa.