Micheala Reevese většina lidí zná z Youtube. Na svém kanálu občas zveřejňuje videa, ve kterých sestavuje šílené roboty a vynálezy obsahující taser. Micheal se před časem dostal do OfflineTV a jeho video obsah začal zahrnovat i další členy této skupiny. V jednom videu například k foťáku namontoval ovladač, který spouštěl na dálku tasery v opascích ostatních lidí tak, aby se museli skrčit. Výsledkem tohoto snažení byl "vynález", kdy Micheal vždy byl na fotce nejvyšší.

OfflineTV skupina sestává především ze streamerů, a není proto divu, že i Micheal přešel na živá vysílání. Jeho streamy krom hraní her obsahují programování a sestavování menších vynálezů. První věcí, kterou Micheal začal na streamu sestavovat byl elektrický šroubovák ovládaný Twitch chatem.

Šroubovák je připojený na Raspberry Pi, kde běží Michealův program, jenž sleduje oznámení o odběru. Při každém odběru se elektrický šroubovák aktivuje.

Vzhledem k povaze Micheala a jeho nápadům není pochyb o tom, že se nezastaví pouze u myšlenky ovládání menšího nářadí. Je ovšem otázkou, jak velkou moc je rozumné Twitch chatu svěřit.