Už minulý týden začaly boje v ESL Open Survival Summer 2021 turnaji, kde vítěz bere $2000 a místo v "Survival stage" v nadcházejícím ESL PUBG Masters: Summer, který se bude odehrávat v nadcházejících měsících.

Po prvních třech kolech v kvalifikaci zbylo 24 týmů, mezi kterými je i jeden český celek - tým Yikees ve složení Seniks, LukeeV, FreeKill a Momme. 

Ve středu startuje Group Stage, která začíná "Survival" fází s šesti hry ve formátu WWCD. To znamená, že každý tým, který vyhraje hru, postupuje do grand finále tohoto turnaje a připojí se k nim dva týmy s nejvíce body podle SUPER SETTINGS z těchto šesti her.

Zbylých 16 týmů zahraje 10 her v "Last Chance" podle klasického bodování s 1 bodem za kill 10 body za výhru atd. TOP 8 týmů postupuje do Grand Finále a ostatní týmy z turnaje vypadávají.

Grand Finále se hraje v SUPER settings a jak již bylo řečeno, jen vítěz bere peníze a slot v group stage v dalším turnaji pořádaným ESL.

ESL nemá pro toto nadcházející dění oficiální stream, to ale napravili komunitní casteři, v tomto případě můžete český stream sledovat zde a anglický zde.

Hrací dny vždy od 18:00.:

  • 23. 6. Survival Stage
  • 24. 6.a 25. 6.(Last Chance
  • 3. 7. a 4. 7. Grand Finals

Neváhejte a přijďte podpořit svoje favority v tomto turnaji!