7 tipů na zlevněné herní produkty na CZC.cz

Na CZC.cz aktuálně probíhá celkem velká slevová akce Cenopád, která potrvá do pondělí (14. srpna) či vyprodání zásob. Ve slevě jsou produkty všeho druhu, my jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější. Samozřejmě většinou věci pro hráče.

Xbox One gamepad – vojenská zelená

Xbox One gamepad sice koupíte i levněji, pokud byste ale chtěli netradiční barvu, tak necelých 1400 Kč není špatná cena. Jedná se o novou revizi ovladače, takže nabízí 3,5mm jack a také Bluetooth pro snadné připojení k Windows 10 PC.

Asus Echelon Navy

Tento headset se běžně prodává s cenvkou okolo 2 tisíc korun, pokud vám ale nevadí barevné provedení Navy, tak ho nyní můžete mít za 999 Kč.

C-TECH Akantha Ultimate

Již velmi cenově dostupná myš spadla na 299 Kč. Nabízí sedm programovatelných tlačítek (včetně maker), až 3200 DPI a také sedm barev LED podsvícení. To není špatná nabídka.

C-TECH Anthea Cyber

K objednávce můžete rovněž přihodit za stovku podložku s netradičním designem.

Asus Cerberus MKII

O pár stovek na ceně klesla také tato herní klávesnice s podsvícením a makro klávesami. Pevnost ji dodává kovové vyztužení a nebude vadit ani polití. V rámci akce můžete klávesnici koupit za 849 Kč.

Oculus Rift HD

Virtuální realita pro PC sice stále není nic levného, každopádně Oculus můžete mít díky slevové akce o pár tisíc levněji.

Gears of War 4

Pokračování ikonické akční série z Xbox konzolí spadlo na 499 Kč. Čtyřka přináší zbrusu nový příběh, hrozbu a také hrdiny.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace