Autor Counter-Strike byl zatčen za sexuální zneužívání dětí

Ve čtvrtek brzo ráno zadržela policie v Seattlu šestatřiceti letého Jesse Cliffa, jenž má společně s Minh Le na svědomí mód Counter-Strike do hry Half-Life a je dabérem slavné věty "Counter-Terrorists Win!“.

Podle všeho byl zadržen za sexuální zneužívání dětí, ale policie se k celému případu zatím nechce vyjadřovat. Má se jednat o šestnáctiletou dívku, jenž Cliff několikrát zaplatil za sexuální služy a jedenkrát vše natáčel proti vůli samotné dívky, která s ním poté přerušila kontakt.

Podle databáze věznice byl umístěn v 1:17 ráno do vězení King Country. Místní zpravodajský portál uvedl, že však ještě nebyl obviněn, ale bylo mu zamítnout možnost propuštění na kauci.

 

 

Cliff je nejen tvůrcem Counter-Strike, ale i level designérem her Half-Life 2, Team Fortress 2, Left4Dead2 a Portal 2. Valve prozatím pozastavila jeho zaměstnanecký poměr, dokud se nebude vědět více.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace