Babička se stala hvězdou Instagramu díky svému umu v Malování

Ještě před tím, než jsme se vrhli na seriónější grafiku ve Photoshopu, kde můžeme dělat umění, jako zvětšování poprsí kamarádkám, či nahrazování zvířecích hlav hlavami příbuzných, tak jsme všichni prošli obdobím, kdy jsme znali je Malování a zosobňovali jsme tam naše vnitřní umělce. A někteří u malování zůstavají dodnes.

Třeba 87letá Concha z Valencie, která Malování bere velmi vážně a vytváří v něm naprosto úžasné obrázky. Ke svému koníčku přišla, když byl její muž nemocný a ona s ním musela zůstávat doma a trošku se nudila, tak začala malovat obrázky v Malování na počítači svých dětí. A program si tak oblíbila, že se malování věnuje dodnes. Nejraději překresluje místa z pohlednic a u jednoho obrázku stráví asi dva týdnu. Její vnučce se obrázky moc líbily a tak babi přemluvila, aby si založila Instagramový účet, kde svá díla vystavuje. A světu se to moc líbí, má již přes 150 000 sledujících a číslo stále roste.

A zde jsou její výtvory:

 

A zde je to nejlepší, co v Malování dokážu vytvořit já:

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace