Big Shock! PUBG Duo Cup již tuhle sobotu

Je tu nový herní týden a my jsme si ve spolupráci se značkou Big Shock! připravili pro českou a slovenskou komunitu další sobotní PlayerUnknown’s Battlegrounds Cup, který je opět zaštítěn nejznámějším komunitním streamerem a spoluorganizátorem Nikolai “Mazarini” Lazarevem.

Online kvalifikace je otevřená zdarma všem dychtivým fanouškům této rekordy trhající hře. Podle počtu registrovaných hráčů se následně rozhodneme, kolik bude postupovat z jednotlivých zápasů (balíků) do online finále. Druhý turnaj, ze série, začíná tuhle sobotu 20. 1. 2017 s partnerem Big Shock!, který navazuje na sérii pravidelných sobotních turnajů.

Po kladné odezvě z minulého turnaje, jsme opět vybrali pohled z první osoby, tentokrát však volíme atraktivněhší DUO FPP formát na nové mapě Miramar. Registrace do turnaje bude omezená na 512 hráčů (256 kapitánů). Celkově se za jeden turnaj odehraje 6 kvalifikačních zápasů, ze kterých postoupí ti nejlepší do finále, které se odehraje formátem BO3. Podrobná pravidla s přesným přehledem postupujících najdete později přímo u turnaje.

V prvních 5 balících bude 86 (43 kapitánů/týmů) hráčů a v posledním 82 (41 kapitánů/týmů) hráčů. Ze všech balíků postoupí TOP 12 (6 kapitánů/týmů) hráčů. Všichni postupující budou automaticky převedení do finálového turnaje, kde se bude hrát celkově BO3.

 

Sleduj PUBG sobotní turnaje online na Twitchi!

Ani ti, co rádi sledují nepřetržité souboje na život a smrt mezi hráči online si nepřijdou zkrátka, protože celý turnaj bude vysílaný online. Celý turnaj v podobě kvalifikačních zápasů a finále uvidíte v podání streamera a hráče Nikolai "Mazarini" Lazareva na jeho Twitch kanále, kde bude celý průběh ultimátních soubojů a napínavých momentů komentovat. 

 

Zaregistruj se do turnaje a získej pořádnou dávku produktů Big Shock!

Již zítra, tj. 18. 1. 2018 od 20:00 se otevírá registrace do prvního turnaje, tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen. 

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

Pravidla pro tyto turnaje naleznete v turnaji a zde: https://www.grunex.com/user-tournament/rules/1079

 

A jaké ceny si odnesou ti nejlepší?

1. místo 2. místo 3. místo
24x energetický nápoj Big Shock! /hráč 12x energetický nápoj Big Shock! /hráč 12x energetický nápoj Big Shock! /hráč

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita
Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy?
Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace