Blesková soutěž s MSI Roadshow o náhodný Steam klíč

Soutěž je ukončena

Výhru v hodnotě 19.99 Eur si odnáší uživatelé K0Ry a Czagy. Nižší výhru pošleme uživatelům vojtylus, AFKmenezer a dragonrider. Výhercům byla zaslána zpráva zde na Grunexu, prosím, odpovězte na ni. Všem ostatním děkujeme za účast a těšíme se u další soutěže.


MSI již tradičně vyráží na roadshow do českých a slovenských měst a není tomu jinak ani tentokrát. V příštím týdnu si budete moct poslechnout zajímavé novinky o hardware a zasoutěžit o luxusní ceny na třech vysokých školách.

Nevíte, kde se bude tentokrát MSI Roadshow konat? Tak si to určitě dohledejte na našem webu - za správnou odpověď můžete totiž vyhrát náhodný klíč na Steamu, který vám odemkne neznámou hru.

Odpovíte-li správně, máte šanci na vítězství. V neděli odpoledne vybereme dvacátou, čtyřicátou, šedesátou, osmdesátou a stou správnou odpověď. Pět výherců se pak může těšit na klíče - dva šťastnější dostanou klíč odemykající hru v hodnotě až 19.99 Eur/549 Kč a další tři se mohou těšit na klíč s hrou v hodnotě až 9.99 Eur/ 269 Kč. Nápovědu k soutěžní otázce najdete v tomto článku. Hodně štěstí!

SOUTĚŽ: Do jakých měst se příští týden podívá MSI Roadshow?
Zlín, Ostrava, Bratislava
Ostrava, Žilina, Bánská Bystrica
Brno, Ostrava, Trenčín
Zlín, Žilina, Košice
Bratislava, Nitra, Košice
Soutěž byla ukončena.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace