Byl oznámen nový Mega Man 11

V příštím roce se můžeme těšit na již v pořadí jedenáctý díl nesmrtelné série Mega Man. Vývojář ze studia Capcom Kazuhiro Tsuchiya tuto zprávu oznámil v souvislosti s právě 30. výročím série Mega Man živě na streamu.

Hra samotná by měla vyjít někdy koncem roku 2018. Těšit se můžeme na 2,5D obraz a ručně malovanou grafiku. Hra bude dostupná na PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch. Bohužel zatím nesdělil více bližších informací, které slíbil doplnit až v létě příštího roku V souvislosti s tímto prohlášením přišel Capcom i s trailerem, takže nám nezbývá nic jiného než se těšit.

To však nebylo jediné, s čím přišel Kazuhiro Tsuchiya na streamu. Taktéž oznámil, že všechny předchozí série (což znamená Mega Man X-X8) vyjdou v létě příštího roku taktéž na PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch. Takže si někteří z nás můžou připomenout, jaké to bylo hrávat Mega Mana v roce 1993, kdy vyšel úplně první díl na Super Nintendo. 

Kromě toho Capcom oznámilo, že Mega Man Legacy Collection a Mega Man Legacy Collection 2, budou vydány pro Nintendo Switch na jaře příštího roku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace