Chieftain - Britská ocel přichází

Objevily se zprávy o příchodu nové britské linie zakončené legendárním tankem Chieftain. Jak nám WG tento tank přinese do hry?

Wargaming plánuje přidání nové liniie do britského stromu tanků, zakončené těžkým tankem Chieftain (některé zdroje uvádí, že tank Chieftain bude náhradou za tank FV215B), který je v reálném světě obrovskou legendou. Linie (nebo tank samotný), by měla přijít do našeho tankového světa koncem roku 2017, každopádně věřím, že si tank najde u většiny hráčů oblibu jak vzhledem, historickými faktory, tak i vlastnostmi v reálném světě i ve hře.

Přesto, že se na této linii začalo pracovat až teď, je úžasné, že nám tento tank Wargaming vůbec přidá do hry. Rozhodně je tu pro něj velké místo a všichni budeme s očekáváním sledovat další zprávy a novinky které WG zveřejní k tomuto tématu. 

Něco málo o tanku: Celkem bylo vyrobeno na 2000 tanků Chieftain. Tank má svařenou korbu z ocelových desek s přední odlévanou částí. Odlévaná věž je umístěna téměř uprostřed korby. Tank Chieftain je vyzbrojen kanonem L11 s ráží 120mm používající munici APDS, HESH. Stabilizovaný kánon má náměr -10° a +20°.Kanon je elektrický.

Předběžné vlastnosti ze Supertestu:
Tier: 10
HP: 2300
Výkon motoru: 720hp
Maximální rychlost: 42 km/h
Rychlost otáčení korby: 40 stupňů/s
Rychlost otáčení věže: 30 stupňů/s

Pancéřování podvozku: 85/50/25
Pancéřování věže: 350/140/30

Kanon: 120mm
Penetrace: 270/310/140 (APDS/APDS/HESH)
Poškození: 400/400/515
Doba nabíjení: 8,2
DPM: 2980

Co ještě říci na závěr? Je velmi dobře, že WG implementuje do hry tanky, které dobře všichni známe a na reálném bojišti se ukazují ve velmi kvalitním světle :)

 

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...
Reklama
Reklama
Reklama

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace