Cosplayer každoročně propaguje náboženství ze Skyrimu při křesťanské protestní akci

Jak to už bývá zvykem na spoustě conech a akcích s pop kulturní tématikou, ne vždy se setkávají s pochopením od všech. A v zahraničí především od náboženských spolků a jednotlivců. Někteří křesťané mají problém s tím, že lidé věří a oslavují nadpřirozeno, fantasy, sci-fi a další nerdy výmysly, než aby věřili v Ježíše Krista. A tak se to nestydí dát najevo a hlasitě protestují před vchodem, vyvolávají hesla a mávají plakáty "Bůh vidí tvé hříchy".

 

 

Na Dragon Conu v Atlantě je protest každoroční jistota a cosplayer Jacob Kevinsson si z nich již několik let dělá legraci svým vlastním způsobem. Pokud jste někdy hráli Skyrim, tak vám možná něco říká jméno Talos. Talos je bůh všech válečníků a nejvíc na vliv jeho víry narazíte na náměstí v Bílém průsmyku, kde kněz Heimskrt hlasitě káže tu jedinou pravou víru. A právě za tohoto kněze se Jacob každý rok převléká a přidává se k davu křesťanů, aby hlásal, že Talos je ta správná cesta.

 

 

Tenhle borec je náš hrdina a klobou dolů za to, že nemá strach z věčného zatracení a pekelného ohně. Zde můžete vidět starší video jeho kázání.

 

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...
Reklama
Reklama
Reklama

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace