Esport značka Xtrfy do konce roku uvede headset a další myš

Xtrfy je relativně mladá značka periferií, která se soustředí na eSportové hráče. U nás se začaly periferie prodávat v květnu. Zatím si můžete vybrat z myší, klávesnice a podložek. Do konce aktuálního roku se potom v nabídce objeví headset H1 a třetí myš M1. Je fajn, že švédský výrobce nekomplikuje názvy.

Myš M1 bude určená pravákům a po stránce tlačítek půjde o klasiku. Dvě hlavní využijí Omron spínače, ty postranní potom Kailh. Hlodavec bude svítit Xtrfy žlutou a zvládne až 4000 DPI. Opět jde o myš bez nutnosti instalovat software, takže si vše upravíte přes tlačítka na myši a konfigurace se uloží do vnitřní paměti.

Premiérový headset H1 jsem mohl letmo osahat v rámci letošního GamesComu. Bohužel nebylo možné vyzkoušet, jak hraje. Každopádně v ruce působil bytelně a rovněž náušníky by měly pohodlně sednout na hlavu. Navíc jsou vyměnitelné. Xtrfy se rozhodlo použít rovnou 60mm měniče namísto tradičních 50mm. Mikrofon je samozřejmě odnímatelný a headset připojíte skrze dvojici jack konektorů nebo jeden kombinovaný.

Obě novinky mají dorazit koncem roku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace