For Honor vyhlíží třetí sezónu

Jak už jsme podotkli ve článku o trialu ke hře Ghost Recon: Wildlands, For Honor je společně s tímto titulem nejprodávanějšími hrami Ubisoftu v letošním roce. Není tak divu, že se vývojáři snaží hráče udržet a případně i přilákat nové dalšími updaty. Tentokráte je to příchod třetí sezóny, která s sebou přinese nemalé množství novinek.

Primárně se jedná o dva nové hrdiny Highlander a Gladiator. Dva hrdiny doprovází také dvě nové mapy Sentinel a Viking Village. Pokud jste vlastníky Season Pass, hrdiny dostanete automaticky. Ostatní hráči si je budou moci koupit nejdříve týden po jejich vydání za cenu 15,000 oceli. Zmíněné mapy jsou dostupné pro všechny zdarma.

Kromě těchto zásadních novinek se dočkáme například 1v1 turnajů na všech platformách, zvýšení maximální reputace všech hrdinů na 40, nové úrovně vzácnosti vybavení nebo třeba nových hodnocených módů 4v4 - toho však až o něco později.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace