[Fortnite] Do hry přišla nedávno pistol s tlumičem

Fanoušci Fortnite, v první aktualizaci Battle Royale tohoto roku, která přišla do hry 2.ledna v 8 hodin se ukázala jedna zásadní novinka. Ve hře se objevil nový režim "Sneaky Silencer" na omezenou dobu, (od 5. ledna do 8. ledna), v něm se představila nová pistole s tlumičem.

Pistol s tlumičem

Byla nalezena jako Epická a Legendární, nalézt jste ji mohli v pokladech a jako různou kořist. Doufáme, že se ve hře objeví již na stálo, a že k této pistoli přibyde i několik dalších kousků, více automatizovaných. Proti konkurenci, má hra ještě spoustu co dohánět, stavění je spíše pro fanoušky Minecraftu, než PUBG a řekl bych, že tato hra by šla raději druhou zmíněnou cestou.

Hra je stále zdarma, což je její obrovská výhoda, časem by měl být k dispozici i zajímavý PVE režim, respektive on ve hře již je, nicméně musíte si jej zaplatit. V budoucnu by měl být ale stejně jako Battle Royale režim zcela zdarma.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace