Fotky nejhezčích hostesek z Computexu 2016 + SOUTĚŽ

Na začátku června jsme vám na Facebookové stránce Grunexu přinesli několik vlogů z naší cesty na Taiwan, kam nás pozvalo MSI Gaming na oslavu svých 30. narozenin. Pokud jste náhodou vlogy neviděli, tak se rozhodně mrkněte a neměl by vám uniknout ani článek s novinkami, které si MSI Gaming pro hráče připravilo.

Když jsme procházeli veletrh Computex, samozřejmě jsme kromě krásného hardwaru koukali také po ještě hezčích hosteskách a protože jsme vše důkladně zdokumentovali, přinášíme vám nyní fotogalerii těch nejhezčích. Hlasujte, jaká hosteska se vám líbí nejvíce a tři náhodně vylosovaní soutěžící od nás vyhrají:

  1. Batoh MSI Gaming
  2. Plyšového dráčka MSI Gaming
  3. Herní myš MSI Gaming DS 100

SOUTĚŽ UKONČENA

Náhodně jsme vylosovali tyto soutěžící: Raichi, FrostySta a TheAndrew. Prosíme, aby nám odpověděli na zprávu. Všem ostatním děkujeme za účast.

Soutěž trvá do 19. června 2016 do 22:00, poté v tomto článku vyhlásíme vítěze. Hezké pokoukání a ještě jednou děkujeme MSI Gaming za pozvánku na Taiwan.

ANKETA: Která hosteska je podle vás nejhezčí?
1 - MSI
2 - NVIDIA
3 - BenQ
4 - Rugg on
5 - Rugg on podruhé
6 - ASrock
7 - ASUS
8 - DTS
9 - RoG
10 - DTS Podruhé
11 - PQI
12 - Avexir
13 - ForGamer
14 - V Color
15 - Choicee
16 - Erato
17 - Anaconda
18 - DTS potřetí
19 - Acer
20 - duo
21 - Víly
Přihlašte na svůj Grunex účet nebo si založte nový, abyste mohl/a hlasovat v anketě.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace