Hardware měsíce srpna: Gamepad pro všechno, notebook z budoucnosti či nová top mechanika

ALL Controller

Máte doma víc herních zařízení a nebaví vás pořád střídat gamepady? Tato vychytávka, která zabodovala na Kickstarteru, je přesně pro vás. ALL Controller je gamepad pro všechno. Pro konzole, mobilní zařízení, drony… Kampaň ještě několik dnů trvá, takže v případě zájmu můžete přispět a mít gamepad mezi prvními.

SteelSeries Apex M750

Chcete opravdu nabušenou mechaniku a rádi si připlatíte. SteelSeries jednu takovou uvedlo. Klávesnice přináší zbrusu nové spínače a také spoustu vychytávek, jako třeba integraci komunikační služby Discord nebo možnost vytvořit efekt podsvícení z GIFů. Výrobce tak připomněl, že stále existuje místo pro nové vychytávky.

Acer Predator Triton 700

Na tento herní notebook se musíte koukat jako na takového posla budoucnosti, abyste ho naplno ocenili. Dnes určitě není pro každého, protože si za velmi tenké tělo (lehce po 1,9 cm) opravdu připlatíte, ale jako ukázka, kam herní notebooky míří je Triton 700 super. Stejně tak pro ty, kteří chtějí to nejlepší již nyní. Stroj jsme také recenzovali.

Vyzkoušeli jsme fajn periferie

recenzi si můžete přečíst, jak hraje headset SteelSeries Arctis 3. Jedná se o takovou fajn vstupenku do světa dražších headsetů. Pokud máte ještě větší rozpočet, tak pro vás může být testovaný Cloud Revolver S od HyperX. Skvěle padne na hlavu a zvuk je samozřejmě parádní (což tak nějak při této ceně čekáte). Od HyperX jsme zhodnotili rovněž novou klávesnici Alloy Elite.

Razer Wolverine: Svítit může také gamepad

Razer ukázal, že RGB podsvícení může nabídnout každý produkt. Nový gamepad je určený pro PC a Xbox One a kromě podsvícení nabízí celou řadu vychytávek. Třeba triggery, které jsou mnohem rychlejší díky režimu „hair-trigger“, tlačítka na spodní části ovladače nebo kontrolní panel s užitečnými funkcemi. Tyto všechny vychytávky vás ale přijdou skoro na pět tisíc korun.

Logitech G603 a G613

Logitech představil nový set, který ukazuje, že to jde bez drátů. Mechanická klávesnice a myš zvládnou na baterie fungovat opravdu dlouho. Myš díky novému senzoru vydrží přes 500 hodin, aniž by se to podepsalo na jeho výkonu. Obě novinky zvládnou komunikovat také srze Bluetooth a celkově nabízí zajímavé vychytávky.

Jak vybrat myš?

V našem podcastu jsme se tento měsíc mimo jiné podívali na výběr myši. Pro hráče bezpochyby velmi důležitou součást počítače. Na jaké parametry se má smysl dívat? Jaké naopak zážitek neovlivní? Nedostanete konkrétní typy na modely myší, ale rady, jak si vybrat tu pravou pro vás.

 

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace