HP v létě uvede herní novinky z dostupné Pavilion řady

HP má pro hráče vlastní řadu Omen by HP, nezapomíná ale na ty méně náročnější, pro které je určena řada Pavilion a nově oznámené produkty. Spojuje je také černo-zelený design a konkrétně se dočkáme notebooku, dvojice desktopů a také velkého monitoru.

Jako první přijde do prodeje desktop Pavilion Gaming 690, který má obchody stihnout ještě tento měsíc. Nabídne buď Intel procesor 8. generace a model Core i7+ nebo druhou generaci AMD Ryzen procesorů. Nejvyšší konfigurace potom obsáhne grafiky GeForce GTX 1060 nebo Radeon RX 580. To vše potom doplní různé konfigurace SSD/HDD a volitelně Intel Optane.

Výkonnější desktop Pavilion Gaming 790 nabídne pouze Intel procesory (výkonnější modely Core i7+) a grafickou kartu až GeForce GTX 1080, na straně AMD zůstává RX 580 jako nejvýkonnější varianta. V prodeji bude počítač začátkem června.

Notebook pojmenovaný jednoduše Pavilion Gaming Laptop dorazí do prodeje začátkem května. Budete si moci vybrat z procesorů Intel Core i7+ z H série (6 jader) či úspornější čtyřjádrové U série. Nejvyšší konfigurace nabídnou grafiky GeForce GTX 1060 nebo Radeon RX 560X. HP bude prodávat základní model bez SSD, ale také 256GB NVMe SSD, klidně v duální konfiguraci.

Poslední plánovanou novinkou je monitor Pavilion Gaming 32 HDR Display, který nabídne Quad HD rozlišení (2560x1440), samozřejmě HDR, jak lze poznat z názvu či podporu AMD FreeSync nebo obnovovací frekvenci 75 HZ. Má dorazit krátce po notebooku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace