Hráči pořádají závody smrti v PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG aktuálně nenabízí tolik, aby dokázali zabavit hráče na dlouhé měsíce, a tak se hráči zabavují sami. Tvoří servery pouze se zbraněmi na blízko či si vymýšlejí vlastní pravidla přestřelek. Oblíbený YouTuber a streamer StoneMoutain64, který má mimochodem skvělá role-play videa z her, ve kterých byste to nečekali, uspořádal závod smrti.

Hráči se musí do prvních pěti minut shromáždit před východním mostem u military zóny na ostrově Sosnovka. Jejich úkolem je projet celou trasu přes celý velký ostrov a ve zdraví se zpět navrátit na ostrov Sosnovka západním mostem.

Pravidla jsou jednoduchá. Střílet se je povoleno pouze pistolemi a to až od překročení prvního mostu. Pokud se vám nepovedlo získat auto, tak přepadávejte závodníky po cestě. A poslední podmínkou závodu je zůstat za každou cenu na cestě. Pokud se vám po cestě povede někomu zničit, rozstřílet či ukrást auto, je to váš boj.

Zní to jako pořádná sranda a upřímně mám strašnou chuť se také zůčastnít!

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace