HyperX příští měsíc uvede nový přírůstek mezi headsety Cloud

HyperX pokračuje v rozšiřování portfolia. Cloud Alpha je tak další stereo headset s zažitým designem, který v tomto případě oživuje výrazná červená. Hlavní vychytávkou jsou speciální měniče. Mají průměr 50 mm a především dvě komory. Jedna slouží pro basy, druhá potom pro středy a výšky. Výrobce slibuje, že toto řešení přinese v praxi dynamický zvuk a celkově lepší podání zvuku.

Zbytek výbavy je zkrátka tradiční „Cloudová“. To znamená speciální pěnu pro maximální komfort náušníků, odpojitelný mikrofon či třeba ovládání na kabelu. Základ konstrukce tvoří hliník, takže by měl headset něco vydržet.

HyperX Cloud Alpha se připojuje tradičně přes 3,5mm jack, takže ho použijete prakticky se vším. Váha headsetu potom sahá ke 300 gramům a s mikrofonem a kabelem se potom dostává na 336 g. V balení dostanete cestovní pouzdro a také dva kabely (jeden zakončený dvěma jack konektory).

Nový headset se celosvětově začne prodávat 25. září a to za doporučenou cenu 2699 Kč.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace