Microsoft nabídne bundle Xboxu One S společně s PUBG

Zvažujete nákup nové herní konzole? Zvažujete, zda si vybrat mezi PlayStationem od Sony, nebo Xboxem od Microsoftu? Možná pro vás máme novinkou, která vás posune o něco blíže ke druhé zmíněné. Alespoň tedy v případě, že patříte mezi fanoušky žánru battle royale a nebo vás jen zaujala mánie kolem PlayerUnknown's Battlegrounds a nebránili byste se tomu, tuhle hru si vyzkoušet.

Microsoft si pro nové zákazníky připravil zajímavý bundle, který v jednom balení nabízí konzoli Xbox One S společně se zmíněnou hrou PlayerUnknown’s Battlegrounds. Jde o velké lákadlo na Xbox, jelikož vydání PUBG pro PlayStation 4 neproběhlo a zatím to vypadá, že nějakou dobu ani neproběhne.

Cena bundle byla v zahraničí stanovena na 300 €, tuzemská cena zatím není známá. Kromě konzole a hry bundle obsahuje také měsíční členství Xbox Live Gold, bez kterého si na konzoli multiplayer nezahrajete, a na měsíc zakoupenou službu Xbox Game Pass, skrze kterou si můžete půjčit celou řadu vybraných her.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace