Návštěvníci BlizzConu měli své herní charaktery v největším dioramatu, jenž vstoupilo do Guinessovky

Víte o tom, že letos na BlizzConu vznikl světový rekord? Má jej na svědomí obří diorama z World of Warcraft, které zabralo kus haly.

Diorama se skládalo z 10 000 figurek a zabralo 120 metrů čtverečních, ale to není všechno. Každá postavička byla založena na existujícím návštěvníkovi BlizzConu, což znamená, že kdybyste byli na BlizzConu i vy, tak pokud máte štěstí, tak tam máte vytisknutou i svou vlastní herní figurku. To je totálně šílené, že? A to stále není všechno. Pomocí aplikace jste si přímo svůj daný charakter mohli na bitevním poli vyhledat! Hodně cool. Jediné, co by se mi ještě líbilo víc, kdyby byly figurky všechny pěkně nabarvené, ale dokážete si představit jak dlouho by to trvalo?

Diorama se jmenuje "Battle for Lordaeron" a je to bitva mezi Aliancí a Hordou, jenž jste mohli vidět v nejnovějším cinematic traileru World of Warcraft: Battle for Azeroth.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace