Nová generace konzolí nás nečeká dříve než dva roky, odhaduje Ubisoft

Vývoj herních konzolí je rychlejší, než by hráči chtěli. Neustále se posouvají dopředu, viz minulý rok vydání vylepšené verze konzole PlayStation 4: Pro a letos, nebo spíše tento týden, kdy vyšel Xbox One X. Naskytá se tak otázka, má vůbec smysl, kupovat novou konzoli, když za chvíli vyjde zase nová?

Na rovinu říkáme, odpověď neznáme. Snad vám ale pomohou odhady Ubisoftu, které prezentoval výkonný ředitel, Yves Guillemot, investorům. Podle jeho slov nás nová generace konzolí nečeká dříve než za dva roky.

Guillemot ve svém prohlášení vychválil společnosti Microsoft a Sony za to, že neustále pracují na vývoji svých konzolí skrze nové technologie, díky čemuž vývojáři mohou vytvářet lepší hry pro své hráče. Uvedl také, že věří, že konzole PlayStation 4 Pro a Xbox One X pomohou průmyslu.

Pokud jste vydání Xboxu One X přehlédli, informace o ni si můžete doplnit skrze naše dva články a to o zahájení prodeje nebo recenzi.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace