Oficiální aplikace pro OWL

Overwatch League app je oficiálně ke stažení pro zařízení s operačním systémem Android 5.0 a iOS 10.0 nebo vyšším. Aplikace je jednoduchá se strohým, ale padnoucím designem k celkové image OWL. Veškeré prvky jsou tam, kde byste je očekávali a ve verzi pro iOS nabízí něco málo navíc. Na první obrazovce, která vás přivítá po otevření aplikace najdete první čtyři nadcházející zápasy, videa a nejnovější zprávy. Dále si zde můžete do lišty velde malého loga OWL přidat své oblíbené týmy což se následně promítne do celé aplikace. 

(odkaz ke stažení - Android - iOS)


Druhá záložka skrývá kompletní rozpis zápasů, můžete se posouvat dopředu ale zároveň i zpětně a najít si výsledky již odehraných zápasů. V pravém horním rohu můžete spravovat upozornění pro vybrané zápasy, automaticky se nastaví pro ty, kde figuruje jeden z vašich oblíbených týmů. Upozornění můžete dokonce propsat do svého kalendáře.


Následuje výsledková tabulka rozdělená dle divizí, nechybí ani možnost filtrovat v čase. Můžete se podívat na tabulku z Preseason nebo až liga začne, filtrovat podle základní části nebo například Playoffs.


Když už se díváte na tabulku, stači prokliknut na konkrétní tým a dostanete všechy potřebné informace. Poslední odehraný a první nadcházející uktání, záznam z odehraných zápasů a nesmí chybět soupiska týmu.


V detailu odehraného utkání vás přivítá několik vteřin dlouhý klip ze zajímavé akce. Výsledek, záznam her a opět, soupiska obou týmů.


Na závěr slibovaná odlišnost od Android verze, přítomnost aplikace v telefonu se odrazí i do iMessage a vy tak máte možnost posílat samolepky s logem jednoho z dvanácti týmů. Fanouškovo srdce nad takovou drobností jistě zaplesá. 

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace