OMEN WOT 3v3 Cup zná své šampiony

Minulou neděli 23. dubna proběhlo v prostorách RE-PLAY studia offline vyvrcholení OMEN WOT 3v3 Cupu. Na toto finálové klání se podívali ty nejlepší týmy ze čtyř kvalifikací a následně trojice nejlepších z online finále! A jak to celé dopadlo?

Jako první se nám utkali ve finále LB týmy eSuba a mezinárodní tým Vivat. Do úvodu zápasu vkročili lépe hráči eSuby, který se v BO 5 sérii rychle ujali vedení 2:0. Vivat ovšem nesložil zbraně a dokázal kontrovat a srovnat tak skóre na 2:2. Rozhodující mapu pak ukořištili pro sebe hráči eSuby a mohli se tak účastnit boje o finále. 

Ve finále pak na eSubu čekal tým Paralympics Squad. Tento finálový duel patřil rozjeté eSubě, která vyhrála 3:1 a stala se tak celkovým vítězem a odnesla si tak krásných 15 000 Kč. 

  1. místo eSuba - 15 000 Kč
  2. místo Paralympics Squad - 9000 Kč
  3. místo Vivat - 6 000 Kč

Po skončení finále se poté diváci na streamu mohli těšit na populární WOT streamery a komentátory, kteří si zahráli showmatch proti MVP hráčům z jednotlivých týmů. V týmu OMEN Streamers se tedy představili AUX, Marty a Assari, kteří vyzvali OMEN - ALL STARS. 

Poděkovat určitě musíme všem hráčům, fanouškům a divákům, kteří s námi sledovali celé finálové klání, ale také nesmíme zapomenout poděkovat herní značce OMEN a značce Intel, bez kterých by se tento skvělý turnaj neuskutečnil. 

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace