Pár se potkal při hraní Overwatch a nyní se budou brát!

Dominique a Chris se poprvé potkali krátce po vydání hry Overwatch. Stalo se tak v solo hře, kde se oba napojili na svého společného přítele. Dost si rozuměli, ale bohužel se Dominique přestěhovala na tři měsíce do Japonska, kde ztratila možnost hrát Overwatch. Když se vrátila zpět, tak jediného člověka, kterého ze svých přátel našla online, byl Chris. Oba hrají především supporty, Chris Mercy a Dominique Lucia, jenž jsou závislí na spolupráci hráčů okolo sebe, takže se díky společné podpoře ve hře propracovali až k podpoře v reálném životě.

 

Chris chtěl požádat Dominique o ruku na místě, které je oba spojuje a tak napsal komunity manažerovi Overwatch, Seanu Allenovi, že by rád nachystal něco speciálního, ale dostal více, než čekal. Byla mu přislíbena prohlídka Blizzardu a k tomu i přítomnost výkonného ředitele a hlavního designéra hry Overwatch - Jeffa Kaplana.

Při prohlídce došlo k žádosti a prsten Dominique obdržela v malém lootboxu, jenž vlastnoručně Chris vyrobil. A řekla ano. Nyní čekají první dítě a bude se jmenovat buď Winston nebo Amélie (civilní jméno Widowmaker). Moc jim to přeji a doufám, že i po narození mimča budou mít čas věnovat se svému koníčku i nadále.

 

 

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace