Patch přinesl řadu novinek do hororovky Outlast 2

Akční hororovka Outlast 2 vyšla už 25. dubna, což jsou zatím jen dva týdny a vývojáři už musejí upravovat hladinu obtížností. Patch, který byl k PC verzím hry vydán upravuje především obtížnost "Normální", která by nyní měla být o něco zjednodušena. Naopak vyšší stupně obtížnosti už by pak měli být skutečně jen pro ty náročnější hráče.

Patch samozřejmě přinesl mnohem více novinek než úpravu obtížností. Upraveny byly některé zvukové a grafické efekty. Například při určitém rozlišení už vám ve středu obrazovky nebudou blikat černé čtverečky. Pokud máte grafickou kartu od Intelu z řady HD 4000, hra pro vás bude lépe optimalizovaná. Nechybí však ani úpravy hry jako takové, například nově budete moci otevřít obě dvoukřídlé dveře - obě budou odemčené.

Red Barrels Studio, které má hru na starosti uvedlo, že konzolové verze se updatu dočkají brzy. Poslední novinkou od vývojářů je informace, že hra si na své náklady stihla vydělat už během prvního týdne. Gratulujeme.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace