Patriot uvádí myš Viper V570 RGB

Patriot u nás prodává hlavně operační paměti a SSD disky. Ačkoliv v nabídce již nějaké myši má, tak Viper V570 RGB Blackout Edition je první hlodavec, který se u nás začne prodávat. Myš je určena hlavně pro fanoušky více tlačítek. Zaujmou ty na levé straně, celkem pět jich je totiž ve stejné výškové úrovni.

Výčet extra tlačítek zakončuje jedno větší na levé straně a dvojice vedle hlavního levého tlačítka. Nad kolečkem jsou potom další dvě (pro přepínání DPI) a myš nabídne nastavitelnou váhu díky závažím. Přidat lze až 34 gramů.

Senzor je použit Avago ADNS-9800, zvládne až 8000 DPI. Kdyby vám to bylo málo, tak skrze software nabídne myš 12000 DPI. Otázkou je, jestli v tomto případě nepřijdete o přesnost. Jako spínače jsou použity tradiční Omron.

Co by byla herní myš bez nastavitelného RGB podsvícení. Viper V570 RGB nabízí podsvícené kolečko, logo a levou dolní hranu.

Myš by se měla začít prodávat v následujících dnech. Na CZC.cz už je zalistovaná s cenou 1399 Kč.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace