Pochlub se zážitkem z léta - pošli pozdrav Grunexu a vyhraj

Soutěž byla ukončena, děkujeme za účast!

Ze všech odeslaných fotek, které nám přišli, se nám nejvíce líbil snímek od fanynky Moniky. Gratulujeme a děkujeme za přízeň. Výhru odešleme během několika dnů společně s nálepkami a propiskami pro všechny účastníky soutěže. Na všechny fotky se můžete podívat na našem facebooku.


Vítězka naší soutěže Monika


Ať už budete trávit léto u moře, na horách, na chatě, doma nebo jakkoli jinak, pochlubte se nám! Pošlete pozdrav v podobě fotografie do zpráv našeho facebooku nebo na emailovou adresu vojtech.hajek@grunex.com a my vaši fotku zveřejníme na naší FB stránce. Napište Grunex do písku pláže, sestavte písmena z kamenů nebo poskládejte slovo z vlastních těl za pomoci kamarádů na táboře. Provedení necháme na vás

Ze všech pozdravů vybereme ten, který se nám bude líbit nejvíc, a výherci pošleme karton energiťáků BigShock! a headset Plantronics RIG 500.

Navíc každému, kdo se se svou fotkou pochlubí, pošleme samolepku a propisku Grunex - jednoduchá cesta, jak si vyzdobit počítač a získat psací vybavení do školy nebo do práce. Nezapomeňte tedy do své zprávy napsat i své jméno, adresu a telefonní číslo.

Těšíme se na vaše pozdravy, užívejte léto!

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace