Profesionální komentátor byl zabanován na Twitchi pro rasismus na streamu

To už tento týden podruhé, co zde máme případ rasismu na streamu. První to byl Ninja, který při rapu použil hanlivé označení pro černochy a nyní také i oblíbený komentátor hry Counter-Strike: Global Offensive, Matthew "Sadokist" Trivett, který takto označil diváka na svém streamu. A v zápětí dalšímu řekl, že by se měl jít zabít. Docela produktivní stream, ne? Sice se obhajuje, že to byl jeho narozeninový stream a měl už něco popito, ale i přes to byl Twitchem zabanován.

Trivett hrál PUBG s přáteli a na adresu diváka streamu prohlásil: “I am literally going 50 percent and I am the best in esports. Wait ‘til I go 100 percent, you fucking n*gger.”, což už je hodně ostré.

 

 

Později, když při hraní PUBG odpovídal na dotazy diváků, tak odpověděl jednomu členovi Counter-Strike komunity,  že by měl skočit z útesu a přitom mít kolem krku pověšený provaz, že by to tak bylo pro všechny lepší. Tak to už poněkud přestřelil.

Zatím se k ničemu nevyjádřil, ale určitě si uvědomuje, že si právě dost pochroumal svou kariéru profesionálního komentátora. Lidé, jenž mají již nějaký vliv by měli přemýšlet o tom, co říkají. Doufejme, že je to poslední případ na dlouhou dobu, protože tohle by se dít opravdu nemělo.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace