PUBG - Světlice ve hře?

PUBG

Poslední patch Playerunknown's Battlegrounds v tichosti přidal do hry také předmět, který nebyl zmíněný v seznamu změn. Ano, hádáte správně - opravdu se ve hře můžete těšit na používání světlic, které byly už dříve odhaleny dataminery.

Hurá na custom servery

Aktuálně si ji ale bohužel můžete vyzkoušet pouze na custom serverech, k jejichž vytváření samozřejmě zatím nemají běžní hráči přístup. Pokud se vám náhodou podaří napojit do hry, kterou založil někdo jiný, musíte mít i tak obrovské štěstí, aby se vám podařilo světlici najít. Podle dostupných informací by totiž měla být opravdu ultra-vzácná.

Co se stane, když světlici najdete a vystřelíte? Chvíli po použití na místo výstřelu dopadne speciální airdrop, který může obsahovat medikace nebo klasické air-dropové zbraně. Krabice vypadá odlišně od té, která padá běžně z letadla náhodně a nesou ji dokonce tři padáky. Podívat se na ni můžete třeba v následujícím videu:

 

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace