PUBG v duchu optimalizace - týdenní update zlepšuje využití výkonu

PUBG

Na scénu přichází další z menších týdenních updatů našeho oblíbeného survivalu Playerunknown's Battlegrounds. Pokud patříte mezi hráče, kteří volali po optimalizaci, určitě vás potěší.

Čím víc jádro, tím víc PUBG

Přichází totiž optimalizace pro šesti-a-více jádrové procesory. Zlepšení by tak mohli pocítit zejména uživatelé procesorů od AMD - samozřejmě i u starších modelů. Sám jsem zvědavý, jestli bude patrný rozdíl i u hyperthreadingu.

Kromě využití CPU se další optimalizace dočkal i interface a došlo i na jiné změny. Zvukovým efektům motoru motorky a smyku vozidel byla snížena hlasitost.

PUBG

Opravy chyb

Opraveno bylo opět množství chyb - např. animace postav při házení granátů vleže, nežádoucí blokace voice-chatu na startovním ostrově, nežádoucí přebindování klávesy pro schování zbraně, pozice zápěstí na volantu a další. Nově také můžete sledovat ve spectate módu hráče na minimapě i veliké mapě.

Update je během dnešního dne nasazen na testovací server a v případě bezproblémového chodu se ve čtvrtek přesune do běžného provozu.Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace