Razer chystá novou myš pro hráče stříleček, nastavíte si třeba odpor kolečka

Zase tu máme nový hardware od Razeru. Myš Basilisk byla navržena speciálně pro hráče stříleček. Kromě klasiky nabídne vychytávky, které se jen tak nevidí. Třeba možnost nastavit si sílu odporu kolečka pro scrollování. Druhou vychytávkou je tlačítko „DPI Clutch“, které najdete na levé straně myši a je ho možné také oddělat. Jeho stisknutí umožní krátkodobě změnit DPI buď pro rychlé otočky nebo přesné míření. V minulosti jsme párkrát mohli vidět něco podobného jako „sniper tlačítko“. Při podržení myš snížila významně DPI a vy jste mohli mnohem přesněji zamířit odstřelovačkou.

Výbava zahrnuje senzor s možností až 16 000 DPI, mechanická hlavní tlačítka či pogumované strany pro lepší úchop. Ergonomie je tvarovaná speciální pro praváky a protože myš vytvořil Razer, tak nesmí chybět RGB Chroma podsvícení.

Myš se začne prodávat v posledním čtvrtletí tohoto roku, přesnější datum zatím není. Evropská cena byla stanovena na 70€, což je asi 1800 Kč.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace