Rocket League čeká další mód, branky v něm nehledejte

Rocket League se díky přístupu vývojářů ze Psyonix řadí mezi hry, které vás prostě neomrzí díky neustále přibývajícím novinkám. Když se navíc podíváme na čísla prodaných kopií, vypadá to, že tu hru musí mít snad už úplně každý, a tak se nemusíte bát, že byste museli hrát sami.

Psyonix odhalili aktualizaci, která do hry 22. března přidá zcela originální mód s názvem Dropshot, ve kterém sice budete mít za úkol vstřelit gól, ale ne do branky, jak jsme zvyklí. Jakousi branku, nebo spíše díru, do které musíte dostat míč, vytvoříte tak, že na půli soupeře rozbijete zem. Jak toho docílíte? Stačí hrát jako obvykle, na rozdíl od klasických módů je míč nabitý elektřinou, která zem poničí při každém dopadu.

Pokud stále nechápete, nezoufejte. I tentokrát je oznámení chystané novinky doprovázené kvalitním trailerem, díky kterému si o novém módu můžete udělat vlastní obrázek.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace