Rocket League má na kontě už přes 30 milionů hráčů

Bláznivý fotbálek autíček pojmenovaný jako Rocket League je na herní scéně teprve od července roku 2015, což ani zdaleka nejsou dva roky a už poněkolikáté slaví velký milník. Teď naposled je to milník 30,000,000 hráčů, respektive prodaných kopií hry napříč všemi platformami.

Na této statistice je zajímavý také pohled z jiné stránky. V půli ledna tohoto roku hra slavila 25 milionů hráčů, tudíž za tři měsíce se počet jejich hráčů zvedl o 5 milionů. Podobný nárůst by byl obrovským úspěchem, pokud by šlo o novou hru. Když vezmeme v potaz stáří hry, tento nárůst je vskutku neuvěřitelný.

Pokud Rocket League hrajete, asi tušíte, co za touto oblíbeností stojí. Pokud pomineme absolutně originální a nenapodobitelný koncept hry, je to právě aktivita vývojářského týmu Psyonix, který se o svou hru neustále stará, čehož si můžete všimnout i u nás, o každém dalším updatu do hry vás pravidelně informujeme.

Jak jste na tom vy, propadli jste Rocket League mánii? V komentářích se nám můžete pochlubit s vaším aktuálním rankem, případně režimem, který vás ve hře baví nejvíce. Případně můžete navštívit naší turnajovou sekci, kde turnaje k této hře probíhají pravidelně. Nejbližší startuje už tuto sobotu.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace