Seznamte se s prvním Hearthstone mistrem Grunexu!

 

Historicky prvním Hearthstone mistrem našeho portálu se stal Vladimír ''HAVAJSMURf'' Koutný.


HAVAJSMURf je pro českou Hearthstone scénu známá tvář, a to i přesto, že mu je pouhých 17 let. Hearthstone začal hrát v closed betě, tedy v roce 2013. K jeho největším úspěchům patří druhé místo na nedávných Battlegrounds. Dále 7-0 record v Batstone kvalifikaci a řada dalších skvělých výsledku na tuzemských i zahraničních turnajích. K tomu všemu je od minulého týdne také samozřejmě Hearthstone král portálu Grunex.com.I díky těmto výsledkům si klade vysoké cíle a rád by se jednou dostal skrz preliminaries až na Blizzcon a tam uhrál nejlépe i umístění v Top 8. Pokud si bude dále počínat tak jako dosud, není tato meta rozhodně nemožná.

Naším turnajem prošel celkem v klidu (podle jeho vlastních slov u něj stíhal dělat ještě milion dalších věcí) a největší zásluhu přičítá svému lineupu, který je podle něj nadčasový a momentálně mu přínáší vítězství v mnoha různých turnajích. Jeho nejoblíbenějším deckem je Miracle Rogue, hrdina Valeera a karta Leeroy Jenkins (protože smorc op).

Pokud se chcete pokusit sesadit Havaje z jeho trůnu, máte jedinečnou příležitost se přihlásit do kvalifikačního turnaje který se bude konat 28.12:2016 od 18:30, vítěz poté vyzve na Do1ikově streamu aktuálního Hearthstone vládce našeho portálu.

Myslíte, že máte šanci tohoto nadějného mladého hráče sesadit? Chcete změřit síly s kvalitními soupeři? Pak neváhejte a přihlašte se do našeho turnaje! Budeme se těšit :)

Termín kvalifikace:

Finálový souboj proběhne ve čtvrtek 29.12.2016 od 19:00 s komentátorem Dolíkem.
 

Partnerem Master of Cards je výrobce herních pamětí Ballistix

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace