Také Xtrfy nabídne klávesnici s „mem-chanical“ spínači

Pomalu se nám začíná tvořit třetí kategorie klávesnic rozdělených podle typu spínačů. Mezi membránové a mechanické se derou hybridní, které slibují to nejlepší z obou světů. Tedy jistý pocit stisku a příznivější cenu.

Takové klávesnice jsme nedávno mohli vidět třeba od Cooler Master nebo SteelSeries a další na řadě je švédský výrobce Xtrfy s modelem K3. Klávesnice nabídne standardní rozložení a na první pohled vypadá celkem obyčejně.

Hlavní novinkou jsou zde spínače od výrobce Mem-chanical, podle kterého dostaly označení. Xtrfy uvádí, že charakteristikou jsou tyto spínače dost podobné populárním Cherry MX Red. Vydržet by měly až 20 milionů stisknutí.

Stejně jako další Xtrfy periferie se bude klávesnice konfigurovat bez software a vše se uloží do vnitřní paměti. RGB podsvícení kláves je rozdělené na šestici samostatných zón a samotná klávesnice je vyztužena kovem.

Xtrfy K3 se má v obchodech objevit v listopadu (u nás periferie prodává exkluzivně CZC.cz) s doporučenou cenou 79 euro, což vychází zhruba na 2000 Kč.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace