Twitch nyní bude platit ženám, které začínají se streamováním

Březen je v Americe, Velké Británii a Austrálii deklarován jako Women’s History Month, tedy měsíc historie žen, a Twitch se spojil s 1000 Dreams Fund, americkou neziskovou společností, která pomáhá mladým ženám plnit si sny tím, že jim poskytuje finanční podporu. V rámci této spolupráce spustili projekt Streams For Dreams, aby pomohli začínajícím streamerkám. Od 1. března do 1. dubna jsou naplánované charitativní streamy, kterých se mohou zúčastnit všichni streameři a vybrané peníze darovat projektu Streams For Dreams. Takto vybrané peníze společnost 1000 Dreams Fund poté rozdělí mezi tisícovku nových baviček.

Součástí této spolupráce je i program BroadcastHER Grant, do kterého budou každý semestr vybrány minimálně dvě streamerky, kterým budou vyplaceny výplaty v rozmezí mezi 500$ a 2000$ za semestr (6 měsíců - pololetí na vysoké). Nabídka platí pro všechny ženy z Austrálie, Ameriky a Anglie. Studentky středních a vysokých škol mohou zažádat o přijetí do tohoto programu s přednostním právem. Ten by měl pomáhat pokrýt náklady na dopravu a na hardware.

Program je otevřený všem streamerkám, ale středoškolačky a vysokoškolačky jsou preferovány.

Výkonný ředitel 1,000 DreamFund Christie Garton o této spolupráci řekl toto:

Jako organizace zaměřená na všechny sny, jsme natěšení na spolupráci s členy Twitch komunity v této úžasné nové kampani. Tato iniciativa má za cíl nejenom vybrat potřebné peníze, ale také rozšíří povědomí o nedostatku pomoci těmto kreativním mladým ženám v oblasti digitálního vysílání.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace