[VYHLÁŠENÍ] Sleduj na Grunexu český stream z Grand Finals a vyhraj skvělé ceny

Děkujeme za obrovský zájem o český livestream z The Grand Finals 2016! Byli jste super! Přinášíme výsledky soutěže

 

Systém náhodně vygeneroval tyto uživatele:

kajinekCZE - Grafická karta MSI GeForce GTX 970 Gaming 4G

ROPACINT - Herní headset Plantronics RIG 500

boulderboy - Herní paměti Crucial Ballistix Sport 16GB DDR3

Výherci byli kontaktování na příslušné emailové adresy, na které registrovali svůj účet zde na herním portálu Grunex.com

 

UPDATE: Stream začíná 8. 4. 2016 od 12:00

UPDATE: Stream začíná 9. 4. 2016 od 12:00

Wargaming tentokrát zapíchl svou vlajku ve Varšavě a prohlásil ji za hlavní město WoT esports. Od 8. do 9. dubna bude toto město hostit největší turnaj roku od Wargamingu: The Grand Finals 2016. Tato každoroční soutěž přitáhne dvanáct nejlepších týmů z celého světa, které se utkají celkem o 300 000 amerických dolarů.

Pokud se vám atmosféra loňského Grand Finals zdála skvělá, letos se můžete těšit na ještě lepší. Torwar Hall, kde se bude hrát letos, má totiž dvojnásobnou kapacitu pro esportové nadšence, než měla loňská aréna. Za vstup na akci navíc nezaplatíte ani korunu (nebo polský zlotý) - celý turnaj je zdarma.

Český LiveStream na GRUNEXu

Turnaj budeme vysílat také u nás na webu s českými komentátory a oficiálními obrázky z polské Varšavy včetně poutávých highlightů po zápase.

Komentátoři

Petr "AuX" Váberer

Dámy a pánové, dovolte abych Vás tímto pozval ke sledování českého streamu z Grand Finals z Varšavské Torwar Hall, kde se střetne dvanáct nejlepších týmů z celého světa o mistrovský pohár. Osobně se velmi těším na střetnutí evropských a zámořských týmu a stejně tak na to, jak moc ovlivní nová herní fyzika výkony jak týmů, tak především  hráčů samotných. Portál GRUNEX navíc pro Vás, diváky, přichystal soutěže o hodnotné ceny a tudíž by si žádný opravdový fanoušek tankových bitev neměl nechat tuto událost ujít a zavítat na český stream. Já osobně se na Vás budu velmi těšit.
Zbyněk "Chcalda" Chval

OMLUVEN z důvodů náhlého pracovního úrazu. Grunex.com přeje brzké uzdravení 

Jsem velmi rád, že jsem dostal možnost komentovat takový turnaj, jako je Grand Finals, turnaj, jenž je pro mě jakožto hráče cílem. Doufám, že jako poloprofesionální hráč přinesu do komentování co nejvíce přehledu a informací i pro hráče, kteří se esportu ve WoT příliš nevěnují. Velice se těším na hru světových týmů, jako jsou například NaVi, Kazna nebo Hellraisers a doufám, že český stream diváci uvítají a přijdou společně s námi shlédnout vrcholné výkony od profesionálních světových týmů.
 

Soutěž s Grunexem

Během livestreamu navíc proběhne soutěž o parádní ceny v celkové hodně 14 000 Kč! 

Zapište si tedy do kalendáře 8. a 9. dubna 2016 "GRUNEX livestream z Grand Finals".

Soutěžní otázka:

SOUTĚŽ: Cenová dotace The Grand Finals 2016 činí?
150 000 $
300 000 $
500 000 $
750 000 $
1 000 000 $
Soutěž byla ukončena.

Soutěž končí 9. 4. 2016 s koncem LiveStreamu a vyhlášení proběhne zde ve článku.

Víte o tom, že se na Grunexu můžete sami účastnit turnajů o ceny? Pořádáme turnaje pro týmy i jednotlivce. Výpis turnajů najdete po kliknutí na tento odkaz.

Formát Grand Finals

Oproti loňskému roku tu máme letos několik změn. Zatímco formát 7v7 zůstává, zvýšil se čas hry na deset minut. V porovnání s loňskými sedmi nabídne tedy každý souboj až o tři minuty delší napětí. Samozřejmě je ve hře také oproti loňsku mnohem více tanků, které byly do hry přidány.

Herní mód na Grand Finals bude Attack/Defense. Jeden tým bude bránit dvě zóny, zatímco se druhý tým bude snažit tyto strategické pozice zabrat.

Kdo bude soutěžit?

Na turnaji se představí týmy z těchto regionů:

  • Dva týmy z Asie a Pacifiku (APAC, servery pro Koreu a Asii)
  • Dva týmy reprezentující Commonwealth of Independent States (CIS server)
  • Dva týmy z Evropy (EU server)
  • Dva týmy ze Severní Ameriky (NA server)
  • Jeden tým reprezentující Čínu (CN server)
  • Tři týmy vybrané z dalších regionů (Wild Card)

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace