Vyzkoušejte si Mass Effect Andromeda zdarma

K akčnímu RPG Mass Effect Andromeda byl uvolněn desetihodinový trial, který si každý z nás může vyzkoušet zdarma. EA jej uvolnila z důvodu, aby potenciálním fanouškům usnadnila rozhodnutí, zda se jim osobně hra líbí, nebo nikoliv. Recenze totiž v tomto případě nejsou příliš jednosměrné, někoho hra zaujala, někoho ne.

Již kdysi byla možnost trialu uvolněna skrze služby Origin (PC)/EA (Xbox) Access. Pokud jste již tehdy trial vyzkoušeli, nyní můžete hrát už jenom po tu dobu, která vám z daných 10 hodin zbyla. V trialu máte k dispozici kompletní multiplayer, nebo úvodní mise z první planety. Nejlepší možností je asi obě nakombinovat, vyzkoušet si jak sólo hraní, tak i on-line.

Trial si můžete vyzkoušet jak na PC, tak i na konzolích PlayStation 4 a Xbox One. Potřebovat k tomu budete jen nemalé místo na vašem disku. Pokud hru budete chtít vyzkoušet, zbytečně to neodkládejte, podle dostupných informací bude trial možné zkoušet pouze do 1. listopadu.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace