Vyzkoušejte si Monster Hunter: World zdarma

Pokud jste si dlouho nezahráli něco nového, máme pro vás zajímavý tip. Už tuto sobotu bude spuštěná otevřená bety hry na hrdiny Monster Hunter: World od vývojářů Capcom. Otevřené testování hry bude probíat až do úterý 12. prosince, konkrétně bude zpřístupněno a zároveň i vypnuto úderem 18. hodiny.

Ačkoliv hra vychází pro PC, PlayStation 4 a Xbox One, beta testování je naplánovano pouze pro první zmíněnou konzoli od Sony. Pokud si hru budete chtít zahrát, budete si muset zakoupit předplatné PS Plus. Ke stažení hry si pak musíte připravit 5,9 GB, což v poměru s ostatními hrami asi nepředstavuje žádný problém.

V akčním RPG Monster Hunter: World se vydáte na nebezpečnou loveckou výpravu na kontinent nazývající se 'Nový svět', o kterém nevíte vůbec nic. Probádat zdejší prostředí a postavit se neznámým protivníkům budete moci sami, nebo až s třemi dalšími hráči on-line, kteří se ze hry budou moci kdykoliv odpojit.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace