Vyzkoušejte si šílenou akci Saints Row IV zdarma

Saints Row IV

Máte rádi otevřené světy, svérázný humor a jakoukoliv šílenou akci vyvedenou do extrémů? Pak neváhejte a instalujte bláznivé Saints Row IV, které Deep Silver nabízí na víkend zdarma! Pokud jste se někdy ve hrách typu Grand Theft Auto cítili omezení při realizaci svých nejdivnějších nápadů, věřte, že Saints Row předčí veškerou vaši fantazii.

Saints Row volá domů

Ve čtvrtém díle se stanete prezidentem USA, jenže ouha - naše planeta Země zrovna padla do oka mimozemšťanům, kteří zahájili válečnou invazi. No a jak to tak bývá - je jen na vás, abyste nezvaným návštěvníkům ukázali, že pro ně americký sen není!

Oproti minulým dílům si navíc můžete osvojit speciální superschopnosti no a samozřejmě nechybí široká škála těch nejzvláštnějších zbraní. Je libo třeba dubstepovou pušku? Nebojte, máme!

Saints Row IV

Hrát můžete už teď a nabídka platí až do nedělní desáté hodiny večerní našeho času. Stačí hru stáhnout přímo v obchodě služby Steam.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace