Vyzkoušejte si Skyrim Special Edition zdarma

Patříte-li mezi ten typ lidí, který si program na volné dny vymýšlí z vteřiny na vteřinu a na tento víkend ještě nemáte plány, máme pro vás zajímavý tip. Pokud tento víkend nechcete strávit u vašeho počítače nebo Xboxu, článek dále nečtěte, protože v opačném případě je veliké riziko, že se právě tak stane.

Na počítačích a Xboxu One si skrze Steam a Xbox Store můžete do svých zařízení stáhnout The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition. Hru můžete bez jakýchkoliv omezení dle své libosti zkoušet až do dnešních 21 hodin.

Aby nabízený trial měl ještě větší šanci na úspěch, který v tomto případě představuje následný nákup hry, na fanoušky cílí ještě dlouhodobější lákavá sleva 50 %. S ní hru můžete pořídit za 19,99 €, což je v přepočtu 520 korun. Sleva bude k dispozici až do 19. září. I zde platí klasická podmínka, že v případě zakoupení hry po jejím hraní v trialu, si přenesete jakýkoliv uložený postup.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace