Vyzkoušejte si střílečku Day of Infamy zdarma

Je tady čtvrtek a s ním i pravý čas na to, dopodrobna si naplánovat víkend. Co podniknout? Pokud nenajdete lepší program, máme pro vás zajímavý tip, který se docela výjimečně nevztahuje pouze na víkend, ale plnit ho můžete už dnes večer. Od 19 hodin si totiž můžete vyzkoušet střílečku Day of Infamy v rámci bezplatného víkendu.

Day of Infamy je velice povedená a oblíbená střílečka z období druhé světové války, která vyšla letos v březnu. Ačkoliv svou vizuální podobou a vlastně i hratelností připomíná hned několik her, v recenzích si vedla velmi dobře.

V rámci bezplatného trialu, který potrvá až do pondělí 19 hodin, si můžete vyzkoušet veškerý obsah hry, bez jakéhokoliv omezení. Součástí hry je také nová mapa Brittany, která byla do hry právě přidána v rámci stejnojmenné aktualizace. V případě, že by vás hra zaujala, si ji na Steamu můžete pořídit za cenu 19.99 € (v přepočtu 516 korun).

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace