Vyzkoušejte si The Elder Scrolls Online zdarma

Vývojáři MMORPG The Elder Scrolls Online se včera pochlubili statistikou, ve které uvádí, že tuto hru okusilo už více než 10 milionů hráčů. Takový milník je třeba oslavit a tak si nejen pro své hráče, ale také pro ty potencionální, kteří ještě neměli možnost hru vyzkoušet, připravili speciální akce.

Vůbec nejpodstatnější je asi uvolnění hry k bezplatnému otestování. To je možné na PC a PlayStationu 4 až do 6. prosince. Co se týče konzole Xbox One, ta má dobu značně omezenou, hráči mohou hrát od 2. do 5. listopadu. Nutno podotknout, že pro hraní na konzolích potřebujete jako klasicky předplatné pro spuštění multiplayeru. Pokud byste si pak u kterékoliv platformy hru koupili na trvalo, nahrané skóre se vám přenese.

Pro hráče, kteří ESO již ve svých knihovnách mají a hru pravidelně hrají si pak připravili jinou akci. Stačí si ve hře skrze Dungeon Finder najít a dokončit nějaký dungeon na obtížnosti Normal nebo Veteran a získáte Mysterious Reward Box. Z ní pak podle štěstí dostanete zkušenostní svitky, mazlíčky, lektvary a nebo třeba balíčky s více mounty a domy.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace