Vyzkoušejte si The Elder Scrolls V: Skyrim zdarma

The Elder Scrolls V: Skyrim vyšel téměř před sedmi lety a i dnes se prodejní čísla stále zvyšují. Se všemi platformami, od PC, přes konzole PlayStation 3 a 4 a Xbox 360 a One až po Nintendo Switch, a celou řadou ocenění, které Bethesda získala, je Skyrim jedním z nejpřístupnějších a nejúspěšnějších RPG v historii videoher.

Ačkoliv je to nepravděpodobné, pokud jste ještě nezažili zasněženou nádheru, máte skvělou příležitost. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, vítěž více než 200 ocenění, bude dostupný pro hráče na PC a Xboxu One v rámci bezplatného víkendu k vyzkoušení zdarma. V případě XO je zapotřebí vlastnění Xbox Live Gold.

Veškerý postup, který v období od 12. do 16. dubna nahrajete, se vám přenese v případě následného zakoupení plné verze. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition je zároveň až do 23. dubna na Steamu s 50% slevou za 19,99 € (505 korun).

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace