[WoT] Pozor na podvodné stránky

Nakupovat obsah do World of Tanks mimo oficiální prémiový obchod s sebou vždy přináší riziko, že se jedná o podvod. Existují stránky, kde se snaha ušetřit určitě nevyplatí.


Konkrétně se jedná o tyto webové stránky:
     • http://winwot.eu/
     • http://winwot.net/
     • https://winwot.ru/


Rozhodně Vám nedoporučujeme využívat služeb těchto stránek!

Webové stránky lákají možností výhry a velmi nízkými cenami ve srovnání s herním obchodem. Jejich důvěryhodnost zvyšuje propracovaný design, často se vyskytující logo WG a ikony z prémiového obchodu. V lepším případě můžete přijít o malou částku peněz, v horším o Váš pečlivě vypracovaný účet. Stránka požaduje přihlášení přes Wargaming účet. Pak podvodníkům už nic nebrání v tom, aby Vám účet ukradli.

Na podobné stránky upozorňuje i WG s tvrzením, že s tímto obsahem nemají nic společného. Za bezpečný zdroj zlaťáků, prémiového účtu a prémiových vozů považují jen Prémiový obchod.

WittmanSVK - Podobných stránek existuje velké množství. Stále se ale najde mnoho hráčů, kteří "výhodným" nabídkám uvěří, přijdou o svůj účet či peníze a pak žádají pomoc na fórech nebo na herní podpoře. Při takových nákupech neexistuje žádná jistota. Máte s podobnými stránkami zkušenosti?

 

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace